Informacja o Rodo

                Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH 
w firmie M&M Nettrader


Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest

M&M Nettrader Marcin Piątek Nowe Bielice 52 , 76-039 Biesiekierz
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach: wystawianie faktur, gwarancje, serwis pogwarancyjny i gwarancyjny, informacje o cenach i produktach oferowanych przez naszą firmę ( w tym udostępnienie ich partnerom i podmiotom związanym umowami dystrybucyjnymi z M&MNettrader Marcin Piątek ) oraz marketingu bezpośredniego realizowanego przez M&M Nettrader Marcin Piątek 

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów oraz odpowiadających tym celom prawnie uzasadnionych interesów M&M Nettrader jako administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykonywania w/w czynności. Pomimo dobrowolności, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wykonywania w/w czynności. 

Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią / Pana danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie - udzielona przez Państwa zgoda. 

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu przesłania przez Panią / Pana informacji do M&M Nettrader o zakończeniu współpracy i zgłoszeniu sprzeciwu. Ma Pani / Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, jeśli uzna Pani/ Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez M&M Nettrader przepisy o ochronie danych osobowych. Przetwarzane przez nas Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw spoza UE. Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane. 

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W zakresie, w jakim wykorzystanie podanych przez Panią / Pana informacji opiera się na udzielonej przez Panią / Pana zgodzie, ma Pani / Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 
Jeśli chcesz zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, wyślij wiadomość na adres

e-mail: info@kajakiipontony.pl lub pocztą na adres M&M Netttrader Marcin Piątek Nowe Bielice 52 , 76-039 Biesiekierz

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl